Apartament 2+1+BLK Kati 5, 65.000 Euro

 • 65.000€
Ali Demi, kompleksi Mangalem 21
shitje

Apartament 2+1+BLK Kati 5, 65.000 Euro

Ali Demi, kompleksi Mangalem 21
 • 65.000€

Details

 • Property ID: 9223
 • Price: 65.000€
 • Property Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355695441252

Description

Zona/Rruga : Pasho Hysa

Apartament tek Ali Demi, kompleksi Mangalem 21

Apartament 2+1, me sipërfaqe 85.5 m2, me orientim nga Perendim.

Hyrja e apartamentit të fton në korridorin e tij, ku në të majtë gjendet tualeti, në të djathtë përballesh me ambjentin e ndenjes, gatimit dhe ngrënies.

Dhoma e gjumit e fëmijëve është e orjentuar me dritare nga Jugu.

Ambjenti i ndenjes ka dalje në llozhën e orjentuar nga Jug – Perendimi.

Dhoma e gjumit e prindërve është me dritare orjentuar nga Jugu.

Cel : 355695441252

 • Address Ali Demi, kompleksi Mangalem 21
 • City Tirane

Compare listings

Compare
PaolaBajrami
 • PaolaBajrami