Apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m² (Panorama)

 • 328€
, Jordan Misja
qera

Apartament 2+1+BLK Kati 4, 105 m² (Panorama)

, Jordan Misja
 • 328€

Details

 • Price: 328€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355699869325

Features

Description

Zona/Rruga : Panorama

Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Panorama.

Informacion mbi apartamentin:

• Kati 4

• Sipërfaqja e apartamentit : 105 m2

• Apartamenti është i mobiluar dhe disponon:

• Salloni Ndenjes

• Kuzhina

• 2 dhoma gjumi

• 2 Tualete me dritare

• 2 Ballkone, njeri ne dhomen e gjumit, tjetri ne soxhorno

• Dhome depo

• Korridor shpërndarës

• Pallat i ri •

• Kubaturë e rregullt

• I investuar

• Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim.

Cmimi: 328 Euro

Për ta vizituar na kontaktoni!

Pro13191

Cel. : 0699869325

 • Address Jordan Misja
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
FUTURE HOME Property

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FUTURE HOME Property
 • FUTURE HOME Property