Apartament 2+1+BLK Kati 3, 93 m² 87.000 Euro (Rr. ‘5 Maji’)

 • 87.000€
, Rr. '5 Maji'
shitje

Apartament 2+1+BLK Kati 3, 93 m² 87.000 Euro (Rr. ‘5 Maji’)

, Rr. '5 Maji'
 • 87.000€

Details

 • Price: 87.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355674421326

Description

Shitet apartament 2+1+2 banjo+bllk, 93m2, kati i 3 i banimit, ne pallat te ri te Rr.”5 Maji”, Shkolla “Tirana Jone”.
Pallati eshte ndertuar ne 2017 me hipoteke. Punimet jane shume cilesore. Disponon lulishte te mirembajtur dhe ambient te jashtem shume te pershtatshem per femijet. Disponon 2 kate parkim te nendheshem. Eshte i administruar shume mire dhe pastrohet cdo dite. Gjithashtu eshte i pajisur me kamera sigurie. Ashensori eshte i ri dhe modern.

Apartamenti eshte shume mire i organizuar dhe me hapesira te shfrytezuesheme. Banjot jane me dritare.
Totalisht i mobiluar me mobilje dhe elektroshtepiake moderne dhe cilesore, kondicioner inverter shume ekonomik si dhe i shtruar me parket.

Vetrata dopio xham, termoizolim. Apartamenti eshte teper i ngrohte ne dimer dhe i fresket ne vere.
Ambienti i ndenjes eshte i pajisur me divan kend, mbajtese +televizor LCD, bibloteke tavoline mesi dhe ngrenie +kontrabufe me hapesira te bollshme dhe funksionale.

Dhoma matrimoniale eshte e kompletuar me dhome gjumi dhe dollapi eshte i bollshem+dyshek i ri me bamboo; dhoma ka dalje ne ballkonin e shtepise. Dhoma e femijeve eshte e pajisur me dhome gjumi me 2 shtreter +dysheke cilesore dhe te rinj.
Banjot jane te kompletuara.Banjoja e madhe ka hidrosanitare Brunes sospeso dhe inkaso kurse banjoja e vogel qe ndodhet ne dhomen e ciftit ka hidrosanitare Henri.

Cel : 0674421326

 • Address Rr. '5 Maji'
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Adriatik87
 • Adriatik87

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Adriatik87
 • Adriatik87