Apartament 2+1+BLK Kati 3, 79 m² 60.000 Euro (Pasho Hysa)

 • 60.000€
, Rruga Pasho Hysa
shitje

Apartament 2+1+BLK Kati 3, 79 m² 60.000 Euro (Pasho Hysa)

, Rruga Pasho Hysa
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696989306

Description

Zona/Rruga : Pasho Hysa

Apartament 2+1, me sipërfaqe 79.1 m2.
Apartamenti me orientim të shumëfishtë në Jug, Lindje dhe Perëndim ajroset dhe ndriçohet shumë mirë gjatë gjithë ditës
dhe ka pamje në një nga oborret e gjelbëruara të kompleksit.
Hyrja e apartamentit të fton në ambientin e ditës, i cili është i mirëndriçuar, në të djathtë të saj ndodhet hapësira e gatimit
e cila është favorshëm e veçuar nga pjesa tjetër.
Aksesi në dy dhomat e gjumit realizohet nëpërmjet një korridori, i cili njëkohësisht ndan zonën e ditës nga e natës.

2463.PDF

Cel. : 0696989306

 • Address Rruga Pasho Hysa
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Fjoralba Kontakt.Al

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Fjoralba Kontakt.Al
 • Fjoralba Kontakt.Al