Apartament 2+1+BLK Kati 3, 70 m² 45.000 Euro

 • 45.000€
, Sotir Kola
shitje

Apartament 2+1+BLK Kati 3, 70 m² 45.000 Euro

, Sotir Kola
 • 45.000€

Details

 • Price: 45.000€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355686254515

Features

Description

Zona/Rruga : Sotir Kola

Shitet shtepia 2+1 ne pallat ekzistues. Me te gjitha facilitetet qe nevojiten. Shtepia ndodhet ne nje zone te qete, e investuar, prane bulevardit kryesor. Ne afersi te saj ndodhet Gold Center, shkolle 9-vjecare dhe
kopeshte (publike dhe private). Cmimi eshte i diskutueshem. Shtepia shitet nga pronari. Per me shume info me kontakto.

Cel : +355686254515

 • Address Sotir Kola
 • City Fier

Contact Information

View Listings
Ervin_Velaj
 • Ervin_Velaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Ervin_Velaj
 • Ervin_Velaj