Apartament 2+1+BLK 350 Euro

 • 350€
Rruga Sulejman Pasha

Apartament 2+1+BLK 350 Euro

Rruga Sulejman Pasha
 • 350€

Details

 • Property ID: 9062
 • Price: 350€
 • Property Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355693584843

Description

Zona/Rruga : Sulejman Pasha

Jepet apartament me qera 2+1 te rruga Sulejman Pasha prane Cirkut ne qender te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne kat te 3 te banimit te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2.
Eshte i organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamenti jepet edhe per zyra.

Cel. : 0693584843

 • Address Rruga Sulejman Pasha
 • City Tirane

Compare listings

Compare
Melsiana
 • Melsiana