Apartament 2+1+A+BLK, mobilim i ri

 • 350€
Rruga Myslym Shyri
qera

Apartament 2+1+A+BLK, mobilim i ri

Rruga Myslym Shyri
 • 350€

Details

 • Property ID: 8066
 • Price: 350€
 • Property Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 3

Features

Description

Zona/Rruga : Rr Myslym Shyri

Apartamenti ndodhet ne pallat egzistues, eshte 2+1 ballkon, tualet me dritare dhe i mobiluar shume mire.

Te gjitha pajisjet e gatimi, frigoriferi, lavastovilja, pianura , fura etj jane te reja dhe nga markat me te mira.

Apartament ka mobilim te ri , nuk eshte dhene asnjehere me qira.

Uji eshte 24 ore pa nderprerje.

 • Address Rruga Myslym Shyri
 • City Tirane

Compare listings

Compare
CABEJ REAL ESTATE
 • CABEJ REAL ESTATE