Apartament 2+1+BLK Kati 4, 85 m² 57.000 Euro (Njazi Meka)

 • 57.000€
4 Spitali / Allias / Tufine, Njazi Meka te Kalcetot
shitje

Apartament 2+1+BLK Kati 4, 85 m² 57.000 Euro (Njazi Meka)

4 Spitali / Allias / Tufine, Njazi Meka te Kalcetot
 • 57.000€

Details

 • Price: 57.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355694822228

Description

Shitet Apartament 2+1 me sip,85m ne katin e 4 ne nje pallat egzistues 6 katesh me tulla silikat

dhe shume i mirembajtur nga banoret e pallatit, dhe i pa demtuar fare nga termeti.

Apartament eshte i mireorganizuar dhe eshte i rikonstruktuar totalisht,

eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi te bollshme, nje sallon bashke me guzhinen, 1 tualet me dritare natyrale dhe nje ballkon.

Apartameti ndodhet afer shkolles Bashkuar ose te fushat e Kalcetos Llagami.

Eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Per me shume kontaktoni.
Cel : 0694822228

 • Address Njazi Meka te Kalcetot
 • City Tirane
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings
Agjensi Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
 • Agjensi Imobiliare "SARAJ"