Apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 65 m² 300 EURO (Rr. Elbasanit, Prane ETC-se)

 • 300€
Rr. Elbasanit, Fatmir Haxhiu
qera

Apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 65 m² 300 EURO (Rr. Elbasanit, Prane ETC-se)

Rr. Elbasanit, Fatmir Haxhiu
 • 300€

Details

 • Property ID: 7764
 • Price: 300€
 • Property Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355682211121

Description

Zona/Rruga : Zona/Rruga : Rr. Elbasanit, Fatmir Haxhiu

Ne nje nga vendet me te preferuara ne Tirane pas ETC, Piramides dhe pranë 7 xhuxhave
ofrohet apartament me qera 2+1 ne katin e pare.

Apartamenti eshte i rikonstruktuar me kondicionere, dopio xham, grila veneciane
dhe eshte pjeserisht i mobiluar (kuzhina e pajisjet).

Preferohet te jepet per zyre.

Cel. : 0682211121

 • City Tirane

Compare listings

Compare
SaimirBogdani
 • SaimirBogdani