Apartament 2+1+A+2 BLK

, Lagjia Kala, Rr Demokracia
shitje

Apartament 2+1+A+2 BLK

, Lagjia Kala, Rr Demokracia

Details

  • Size: 90 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 2
  • Mob / Tel: +355692847773

Description

Zona/Rruga : Lagjia Kala, Rr Demokracia

Shitet APARTAMENTI 2+1 ( me 2 ballkone ).
Dhome dite me ambjente te vecanta ( kushine gatimi+ballkon me mundesi gatimi, ambjent ngrenie, ambjent ndenjtje ).
Dy dhoma gjumi, njera me ballkon.
Banje dhe korridor me hapesire mese normale.

Cmimi i diskutueshem.

Kontakt : 0692847773 ( Viber & WhatsApp )

Email : denoabcd@hotmail.com

  • Address Lagjia Kala, Rr Demokracia
  • City Pogradec

Contact Information

View Listings
denismd

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
denismd
  • denismd