Apartament 2+1+A

 • 42.000€
, Rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar
shitje

Apartament 2+1+A

, Rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar
 • 42.000€

Details

 • Price: 42.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 355695291520

Description

Zona/Rruga : Rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne zonen prane shkolles se bashkuar dhe komisariatit nr 4. Apartamenti eshte me hipoteke dhe ndodhet ne katin e pare te nje palati ekzistues me tulla te kuqe. Pallati dhe as apartamenti nuk kane pesuar as me te voglin demtim nga termetet e koheve te fundit. Apartamenti eshte aktualisht me qera.

 

Cmimi : ​42000 euro

Cel : 00355695291520

 • Address Rruga e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Sherbime imobiliare 3AAAGJ
 • Sherbime imobiliare 3AAAGJ

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Sherbime imobiliare 3AAAGJ
 • Sherbime imobiliare 3AAAGJ