Apartament 2+14 me qira ne Ali Dem, afer Burgut te Grave

 • 300€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Idriz Dollaku
qera

Apartament 2+14 me qira ne Ali Dem, afer Burgut te Grave

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Idriz Dollaku
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Idriz Dollaku, afer Burgut te Grave, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati i 3 me ashensor ne nje pallat te ri, i mobiluar, kondicionere ne cdo ambient. Apartamenti organizohet ne soxhorno bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridori dhe ballkoni. Orientimi Perendim.

Jepet me qira 35.000 Leke ne Muaj

 • Address Idriz Dollaku
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia