APARTAMENT 2+1+2 TUALETE ME QIRA TEK VILAT GJERMANE,TIRANË.

  • 300€
,

Details

  • Price: 300€
  • Size: 98 m²
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 00355697032244

Description

APARTAMENT 2+1+2 TUALETE ME QIRA TEK VILAT GJERMANE,TIRANË.

Çmimi: 300 Euro/muaj

Jepet me qira Apartament 2+1+2 me sipërfaqe 98m2 tek Vilat Gjermane.

Organizohet në një ambient ndjenje së bashku me këndin e gatimit, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni I bollshëm.

Apartamenti ndodhet në katin e 9-të të një pallati të ri të mirëadministruar dhe të pajisur me 2 ashensorë.

Vendndodhja: Rruga Fuat Toptani.

Sipërfaqe: 98 m²
Sallon + Kuzhinë
2 Dhoma,
2 Tualete,
Ballkon,

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697032244

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
  • DES Pallati me Shigjeta