APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE ASTIR ,PRANE BAR ARTISTI

 • 109.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Mikel Maruli, Astir
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Mikel Maruli, Astir
 • 109.000€

Details

 • Price: 109.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 00355674073339

Description

Shitet Apartament 2+1+2 prane Bar Artistit, ne Astir, ne Rrugen Mikel Maruli, me siperfaqje totale 108.5m2 dhe siperfaqe neto 89.7m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mire-administruar dhe me ashensor.

Organizimi i brendshem: 2 dhoma gjumi, ambient ndenje & kuzhine, ballkon, 2 tualete dhe korridor. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ndodhet nje zone te aksesueshme qe po zhvillohet cdo dite e me shume, e cila ju ofron nje larmishmeri sherbimesh perreth dhe e ben jetesen tuaj teper te lehte dhe komode.

BUZE RRUGES KRYESORE

Orientimi- Lindje

I pajisur me DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR!

Nxitoni te na kontaktoni per me shume informacione!

 • Address Rruga Mikel Maruli, Astir
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhoni Braci
 • Xhoni Braci