Apartament 2+1+2 Per Shitje, Laprake

, Laprake

Details

 • Size: 111 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje kompleksi multifunksional, ne faze karabina, ne rrugen Dritan Hoxha, Laprake.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 111,2 m2, nga ku siperfaqja e brendshme eshte 83,5 m2. Organizohet ne:

sallon me kend gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete
ballkon

Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Laprake
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj