Apartament 2+1+2 Per Shitje, Kompleksi Mozart- Bulevardi Zogu I

 • 249.975€
, Bulevardi Zogu i Pare

Details

 • Price: 249.975€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka orientim verilindje-perendim.

Ka siperfaqe totale prej 111 m2 dhe organizohet ne:

Sallon
Kend gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete

Apartamenti eshte i shtruar me parket cilesor dhe i pajisur me kondicioner mitsubishi. Aktualisht eshte i dhene me qira per ambient zyre (500 euro/qira mujore).

Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese cilesore.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Bulevardi Zogu i Pare
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj