Apartament 2+1+2 per qira tek Sheshi Wilson,Bllok

 • 500€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1+2 per qira tek Sheshi Wilson,Bllok

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel:  +355 67 40 28 100

Description

Jepet apartament me qira 2+1+2 në një nga zonat më të preferuara në Tiranë sheshit Wilson pranë Bllokut.
Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale prej 120m2.
Organizohet në një korridor që bën shperndarjen në dy dhomat e gjumit, dhomën e ndenjes ku ndodhet
edhe ballkoni dhe kuzhinën, e cila është më vete. Apartamenti ka dy tualete, njëri prej te cileve ka edhe vaskë.
Të gjitha ambientet janë të shtruara me pllaka.
Dhomat janë të pajisura me kondicioner. Pozicionimi I apartamentit mundëson ndricim natyral në dhoma pergjatë ditës.
Apartamenti jepet I mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka një qira prej 500 Euro në muaj.

Mos hezitoni te na kontaktoni :
+355 67 40 28 100
+355 45628777
into@homeland.al

 • Address Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Homeland
 • Homeland