Apartament 2+1+2 Per Qira Tek Pazari I Ri

 • 500€
, Pazari i Ri

Details

 • Price: 500€
 • Size: 142 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355676770475

Features

Description

Ne nje nga zonat kryesore te Tiranes, ne Pazarin e Ri, jepet per qira apartament 2+1+2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 142.50 m2. Organizohet ne:

Sallon
Kend gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete (njera me drite natyrale)

Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si: lavastovillje, tharese rrobash etj.
Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Address Pazari i Ri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj