APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TEK MYSLYM SHYRI ! Billion416

 • 1.400€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TEK MYSLYM SHYRI ! Billion416

, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.400€

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 190 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 te Myslym Shyri, shume afer qendres. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 8 katesh,me ashensor. Organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 sallon i cili ka nje kuzhine te vecuar me akses ne ballkon, dhe 2 tualete.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 191m2 , ka nje mobilim luksoz , modern dhe shume komod. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 692033500.

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate