Apartament 2+1+2 Per Qira, Pazari I Ri

 • 494€
, Pazari i Ri

Details

 • Price: 494€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Jepet apartament per qira prane Pazarit te Ri. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri. Eshte i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese sa me komode. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 120 m2, dhe organizohet ne :

Sallon ndenje
Ambjent gatimi
Dy dhoma gjumi
Dy tualete

Zona ofron facilitete te shumta si: shkolla, supermarkete, bar.
Cmimi i apartamentit eshte 500 euro (neto) pa taksa te perfshira.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Pazari i Ri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj