Apartament 2+1+2 me qira te Rruga Eduard Mano ne Tirane

 • 600€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Eduard Mano, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1+2 me qira te Rruga Eduard Mano ne Tirane

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Eduard Mano, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Liqeni i Thate, Rruga Eduard Mano, jepet me qira Apartament 2+1+2, me siperfaqe 115 m2, kati i 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i rregulluar, shtruar i gjithi me parket. Orientimi: Jug-Perendim.
Post parkim i perfshire ne cmim.
Paradhenie qiraja e muajit te pare, qiraja e muajit te fundit dhe 1 garanci.

Jepet me qira 600 Euro ne muaj

 • Address Eduard Mano, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME