APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TE PAZARI I RI! ID: Billion997

 • 520€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TE PAZARI I RI! ID: Billion997

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 520€

Details

 • Price: 520€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TE PAZARI I RI!
ID: Billion997
Jepet me qira apartament 2+1+2 te Pazari Ri, prane Gjimnazit Ismail Qemali. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe ndodhet në katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar te pajisur ashensor . Apartamenti ofron kushtet maksimale ku organizohet: nga nje korridor shperndares, ne nje sallon te madh, ambient gatimi me vete , 2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone . Apartamenti eshte i mobiluar me paisje bashkekohore dhe eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Apartamenti ndodhet në një nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe shume të favorshem per lehtesine e aksesit të fasiliteteve të ndryshme. Per një vizite në kete prone ose në prona të ngjashme kontaktoni ne numrin 0692033500.
https://billionrealty.al/property/3055/apartament-2-1-2-me-qira-te-pazari-i-ri-billion997.html

 • Address Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate