Apartament 2+1+2 me qira te Kompleksi Fiori di Bosko ne Tirane

 • 550€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Don Bosko, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1+2 me qira te Kompleksi Fiori di Bosko ne Tirane

9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Don Bosko, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Don Bosko, kompleksi Fiori di Bosko, jepet me qira Apartament 2+1+2, me siperfaqe 100 m2, kati i 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, garderobe dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i sapomobiluar me cdo gje te re dhe jepet per here te pare me qira.

Jepet me qira 550 Euro ne muaj

 • Address Rruga Don Bosko, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME