Apartament 2+1+2 me qira Liqeni i Thate ne Tirane

 • 550€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti
qera

Apartament 2+1+2 me qira Liqeni i Thate ne Tirane

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Liqeni i Thate, kompleksi Kolombo, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, shtruar i gjithi me parket.
Parkim i perfshire ne cmim.

Jepet me qira 550 Euro ne muaj

 • Address Rruga Peti
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME