Apartament 2+1+2 me qera, Sheshi Willson

 • 1.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0693727199

Description

Apartamenti është i pozicionuar ne Rrugen ”Margarita Tutulani” prane Sheshit Willson.

Informacion mbi apartamentin:

 • Sipërfaqja totale 110 m2.
 • Kati 0.

Organizimi:

 • Ambjent Ndenje + Gatimi
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete
 • Verande

Informacione te tjera:

 • Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi ekzsistues, totalisht i restauruar.
 • I investuar deri ne detaje.
 • Apartamenti jepet me qera i mobiluar.
 • Kondicioner ne te gjitha dhomat.
 • Parkim.
 • Sistem kamerash sigurie.
 • Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode dhe eshte lehte e aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na  kontaktoni!

 • Address Rruga Margarita Tutulani, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania