Apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit

 • 67.000€
, Fusha e Aviacionit
shitje

Apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit

, Fusha e Aviacionit
 • 67.000€

Details

 • Price: 67.000€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: +355694050096

Description

Tek “Fusha e Aviacionit” ne nje pallat te ri shitet apartament 2+1 me siperfaqje 80.33 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te, me pamje te lire dhe me drite e ndricim natyral gjithe diten. Organizohet ne holl ndenje, kuzhine e vecuar dy dhoma gjumi, tualet me dritare, depo (lavanderi) dhe ballkon me pamje te lire.

Cel. : 0694050096

 • Address Fusha e Aviacionit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
ertiM
 • ertiM

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
ertiM
 • ertiM