APARTAMENT 2+1 TE RRUGA E “BARRIKADAVE”, AFER GJIMNAZIT “SAMI FRASHERI”

 • 311.000€
, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 311.000€

Details

 • Price: 311.000€
 • Size: 141 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Apartament 2+1 në shitje në një pallat të ri tepër cilësor, vendodhja e të cilit është fare pranë qendrës, prane Gjimnazit “Sami Frasheri”, në një zone mjaft të qetë dhe me trafik jo të rënduar. Me akses shumë të lehtë për në qendër, në unazë, në rrugen e “Dibres” dhe atë “Bulevardi Zogu I” etj. Zona në të cilen ndodhet ka një rrjet të mirëfilltë shtetërore, shëndetësore, arsimore, shoqërore dhe tregëtare. Një nga zonat më të njohura dhe të kërkuara të Tiranës për banim dhe për investim.

Zona ofron supermarkete, shkolla, kopshte, cerdhe, bar/kafe, restorante, shërbime dhe rruge të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, etj.

Godina ku ndodhet apartamenti është 11 kate, ku 2 katet e para janë ambiente shërbimi dhe 3 kate parkim. Ofron rifinitura shumë cilësore, fasadë e ventiluar me Gress Porcelanate, shkallet me dritë nga kati +5 e lart, ambientet e përbashkëta me mermer, 4 apartamente në kat, 2 ashensor që shkojnë gjer në katin -3 etj.

Apartamenti ofron lartësi kati prej 2.95 m, dyer të larta, dhomat e gjumit me parket druri, elektriket me sensor, dritaret alumini me 3 xhama (2 dhoma ajri + gaz argon), sistem ngrohje-ftohje multisplit etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 124.5 m2 (141.4 m2 bruto) pozicionohet në katin e pestë me orientimin jug-lindje gje te cilen e ben te ndricuar gjate gjithe kohes me drite natyrale. Organizohet nga ambienti i ndenjës, kuzhinë e vecuar + ngrënie, dy dhoma gjumi, lavanderi, dy tualete (njëri me dritare) dhe një ballkon.

Kontakt: +355673044004

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun
https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/rruga-e-barrikadave-afer-gjimnazit-sami-frasheri

 • Address Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93