APARTAMENT 2+1 TE ALBANO DHE ROMINA , VLORË.

  • 80.000€
,

Details

  • Price: 80.000€
  • Type: Apartament, garsonier
  • Status: shitje

Description

APARTAMENT 2+1 TE ALBANO DHE ROMINA , VLORË.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 110.16 m2.

Organizohet në:
1 sallon + kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
1 tualet,
1 ballkon.

Pallati është ndërtim i ri dhe cilësor, gjithashtu disponon dhe ambjent parkimi.

Apartamenti është i ndriçuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.

Çmimi: 80.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare