APARTAMENT 2+1 SHESHI WILSON ,650 EURO/MUAJI

 • 650€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Ymer Kurti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Ymer Kurti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355674073339

Description

pet me qira Super Apartament 2+1 te Sheshi Wilson, mbrapa Postes 8, me nje siperfaqje prej 95m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati shume mire te administruar, te ri dhe me ashensor.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, kuzhine & ambient ndenje, 1 tualet, korridor, ballkon.

Apartamenti eshte totalisht i investuar, i mobiluar me nje interior te thjeshte dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme te brand-eve me te mira si Electrolux. Disponon kondicioner ne cdo dhome.

Zona perreth prones, eshte nje zone shume e aksesueshme dhe elitare me nje larmishmeri sherbimesh si: markete, palester, furre buke, wellness center, dyqane nga me te ndryshmet etj, qe e bejne jetesen tuaj teper komode.

Dokumentacion i Rregullt Hipotekor.

Mos hezitoni te na kontaktoni!!  067 40 73 339

 • Address Rruga Ymer Kurti, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Xhoni Braci
 • Xhoni Braci