APARTAMENT 2+1 + Post parkimi PER QERA/ Rr: Bernandin Palja/ Qyteti Nxënësve

 • 200€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

APARTAMENT 2+1 + Post parkimi PER QERA/ Rr: Bernandin Palja/ Qyteti Nxënësve

2 Qyteti Studenti / Sauk, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 200€

Details

 • Price: 200€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

APARTAMENT 2+1 + Post parkimi PER QERA/ Rr: Bernandin Palja/ Qyteti Nxënësve
——————————————————
▪︎Apartament 2+1, me sipërfaqe 110 m², kt III -të banim / e ndodhur në një vilë 4 Kt, përballë kolegjit Turk “Turgut Ozal”
▪︎I përbëre nga një sallon ndenje i madh, & kuzhinë, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon si dhe tualet me dritare.
▪︎Cmim qiraje: 25.000 lekë/ muaj
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎E-mail: info@imobiliareprime.com
▪︎Cel: 0672062729
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare