APARTAMENT 2+1 PER QIRA PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA”

 • 400€
, Sheshi “'Rilindja” afër me “Ring Center
qera

APARTAMENT 2+1 PER QIRA PËRBALLË “RING CENTER” SHESHI “RILINDJA”

, Sheshi “'Rilindja” afër me “Ring Center
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Në një zonë mjaft të mirë, tek Sheshi “’Rilindja” dhe afër me “Ring Center” jepet me qira apartament 2 1. Ndodhet afër me disa nga institucionet më të larta shtetërore, arsimore dhe kulturore, shumë afër me arterien kryesore hyrëse në Tiranë, Rrugen e “Durresit”, 10 minuta ecje nga qendra e Tiranës.

Apartament me qira 2 1, i mobiluar komplet me pajisje cilësore, me ajër të kondicionuar. Sipërfaqja 120 m2, kati i shtatë, me dy ashensore, orientimi nga jug-perëndimi. Është i përbërë nga një dhomë ndenje, ngrënie dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkone, lavanderi dhe korridor. Dritaret janë dopio xham dhe kanë dhe grila. Pamje shumë e bukur nga ana e Tiranës. Apartamenti ndodhet në një pallat cilësor, larg nga rrugët kryesore, ka sistem sigurie me kamera dhe me roje private dhe me një administrim shumë të mirë.

Cmimi 400 Euro / Neto

Kontakt: 355672043899

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni: https://www.inf-93.com/apartament/me-qira/perballe-ring-center-sheshi-rilindja

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93