Apartament 2+1 Per Shitje, Sheshi Willson

 • 125.000€
, Sheshi Willson

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te mirembajtur prane Sheshit Willson.

Orientohet ne veri-lindje-perendim dhe ka nje siperfaqe 77 m2 neto.

ORGANIZIMI :
Sallon ndenje
Ambient gatimi
2 dhoma gjumi
Tualet

Zona e Sheshit Willson eshte nder me te kerkuara per banim dhe zhvillim biznesi.
Lokacioni i prones ofron afersi prane shume faciliteteve te nevojshme per nje jetese sa me komode si: supermarkete, bar-cafe, restorante, shkolla, universitete etj.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, mund te na kontaktoni!

 • Address Sheshi Willson
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj