Apartament 2+1 Per Shitje, Rruga Mine Peza, Ne Proces Ndertimi

 • 161.140€
, Qender

Details

 • Price: 161.140€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ne rrugen Mine Peza ne qender te Tiranes, shitet apartament 2+1.
Apartamenti ndodhet ne nje rezidence e cila eshte ne proces ndertimi dhe ka siperfaqe totale prej 115.1 m2. Organizohet ne:

Sallon me kend gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete

Kompleksi nga ana funksionale eshte ideuar ne:
3 kate nentoke me funksion parkim (kati -1 pjeserisht teknik), aksesi tek te cilat behet nga ana e rruges “Mine Peza”, ne pjesen veriperendimore te sheshit ne ndertimit.
Kati perdhe ka funksion sherbimi, te cilat aksesohen nga te kater anet e objektit i cili ne katin perdhe ruan nje forme tjeter gjeometrike nga ajo e kateve te mesiperm.
Katet e banimit do te jene 12 me tipologji te ndryshme apartamentesh ndersa ballkonet jane ato qe krijojne ritmin dhe nje fasade dinamike .
Nga ana volumentrike dallohet forma e rregullt gjeomentrike e volumit te objektit e nderthurur me ballkonet e harkuara ne pjesen e jashtme dhe ate te brendeshme te objektit.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj