Apartament 2+1 per shitje, prane Kopshtit Botanik

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje

Apartament 2+1 per shitje, prane Kopshtit Botanik

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Details

 • Size: 127 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355695216203

Description

Tek Kompleksi Fratari, i cili eshte ndertuar dy vitet e fundit, shesim apartament 2+1.

Objekti ndodhet prane Kopshtit Botanik

I mireorganizuar ne sallon te bollshem , kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.

Ka siperfaqe totale 127.8 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim.

Apartamenti ofron pamje fantastike dhe teper unike.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion ose vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni:

+355 69 52 16 203

 • Address Kopështi Botanik, Rruga Xhon Kenedi, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
FratariConstruction
 • FratariConstruction

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FratariConstruction
 • FratariConstruction