Apartament 2+1 Per Shitje Ne Rrugen E Barrikadave, Ndertim I Ri

 • 138.010€
, Rruga e Barrikadave

Details

 • Price: 138.010€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ne nje nga zonat kryesore te Tiranes, ne rrugen e Barrikadave shitet apartament 2+1.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje kompleksi te ri, punimet e te cilit mbarojne ne janar te vitit 2023. Ka nje siperfaqe totale prej 74.6 m2, nga ku 65.7 m2 eshte siperfaqja e brendshme dhe 8.9 m2 siperfaqja e perbashket. Organizohet ne:

Sallon
Kend gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet

Gjithashtu te shfrytezueshme jane dhe ambientet e tarraces.
Punimet e kompleksit jane te standarteve europiane. Kompleksi ka fasade te ventiluar, termoizolim, izolim akustik, sistem ngrohje-ftohje, sistem sigurie me kamera etj.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Rruga e Barrikadave
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj