Apartament 2+1 Per Shitje, Kompleksi Univers Afer QTU-Se, Ne Proces Ndertimi

 • 64.841€
, Qendra Tregtare QTU

Details

 • Price: 64.841€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ne periferi te Tiranes, 10 minuta me makinë nga Sheshi “Skënderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nënë Tereza” dhe 30 minuta nga qendra e Durrësit, eshte ne proces ndertimi kompleksi rezidencial Univers, punimet e te cilit jane ne faze fillestare.

Kompleksi ofron cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe ka nje siperfaqe totale prej 92.63 m2. Organizohet ne:

Sallon me kend gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
Verande

Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Address Qendra Tregtare QTU
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj