Apartament 2+1 Per Shitje, Kompleks I Ri Ne Proces Ndertimi Tek Mine Peza

, Qender

Details

 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje rezidence e cila eshte ne proces ndertimi ne rrugen Mine Peza.

Ka siperfaqe totale prej 116 m2 nder keto 96 m2 e brendshme dhe organizohet ne:

Sallon ndenje
Kend gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete

Kompleksi nga ana funksionale eshte ideuar ne:
3 kate nentoke me funksion parkim (kati -1 pjeserisht teknik), aksesi tek te cilat behet nga ana e rruges “Mine Peza”, ne pjesen veriperendimore te sheshit ne ndertimit.
Kati perdhe ka funksion sherbimi, te cilat aksesohen nga te kater anet e objektit i cili ne katin perdhe ruan nje forme tjeter gjeometrike nga ajo e kateve te mesiperm.
Katet e banimit do te jene 12 me tipologji te ndryshme apartamentesh ndersa ballkonet jane ato qe krijojne ritmin dhe nje fasade dinamike .
Nga ana volumentrike dallohet forma e rregullt gjeomentrike e volumit te objektit e nderthurur me ballkonet e harkuara ne pjesen e jashtme dhe ate te brendeshme te objektit.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj