Apartament 2+1 Per Shitje, Bllok

, Ish Blloku

Details

 • Size: 135 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar ne nje nder zonat me te preferuara ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 135 m2 dhe organizohet ne:

Sallon ndenje
Ambient ngrenie
Kend gatimi
2 Dhoma gjumi
1 tualet
Korridor shperndares

Zona e Bllokut eshte nder me te kerkuara per banim dhe zhvillim biznesi.
Lokacioni i prones ofron afersi prane shume faciliteteve te nevojshme per nje jetese sa me komode si: supermarkete, bar-cafe, restorante, shkolla, universitete etj.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Ish Blloku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj