APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK BRRYLI !

 • 250€
, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK BRRYLI !

, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne zonen e Brrylit. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi me akses ne ballkon , nje sallon se bashku me kuzhinen dhe 1 tualet.Te gjitha pajisjet elektroshtepiake jane funksionale dhe te mirembajtura. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ka fasilitete te nevojshme per jetesen. Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500

 • Address Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate