APARTAMENT 2+1 PER QIRA /rruga Elbasanit, Shopping Center ETC

 • 1.200€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, QENDRA ETC
qera

APARTAMENT 2+1 PER QIRA /rruga Elbasanit, Shopping Center ETC

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, QENDRA ETC
 • 1.200€

Details

 • Price: 1.200€
 • Size: 129 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0672062729

Description

APARTAMENT 2+1 PER QIRA /rruga Elbasanit, Shopping Center ETC
▪︎LUXURY APARTMENT FOR RENT
——————————————————
▪︎Super apartament me sipërfaqe 129 m², kt XI -të banim tek qendra tregtare ETC, pamje panoramike.
▪︎ETC, është një nga qëndrat e biznesit me standarte europiane, pikë referimi si për aktivitetet e biznesit , tregtare & banimi.
▪︎I përbëre nga një sallon ndenje i madh, & kuzhinë, 2 dhoma gjumi, korridor, garderobë,2 tualete, ballkon.
▪︎Arredim modern, investim i konsiderueshëm, elektroshtëpiake firme, punime cilësore, sistem chiller, parket druri gjerman, dyer druri, termoizolim.
▪︎ Godina ofron siguri maksimale security , sistem kamerash 24/orë, administrim dhe mirëmbajtje, ashensor, gjenerator i përgjithshēm, parkim nëntokësor. Apartamenti ka funksionuar vetëm me diplomatë të Huaj.
▪︎Për më shumë informacion kontaktoni:
▪︎info@imobiliareprime.com
▪︎Çmim qira: 1200€/muaj
▪︎Cel: 0672062729, 0686694447
——————————————————
 • Address QENDRA ETC
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Prime Agency Imobiliare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Prime Agency Imobiliare
 • Prime Agency Imobiliare