TOKE NE SHITJE NE FARKE TE VOGEL, 360M NGA LIQENI I FARKES

  • 340.000€
, Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • 340.000€

Details

  • Price: 340.000€
  • Size: 2600 m²
  • Type: truall
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355672043899

Features

Description

Toka në shitje me nje vendodhje shumë te mire, ne mes te nje qendre banimi, vetëm 360 m nga Liqeni i Farkes dhe 2 Km nga qendra tregtare TEG.
Toke ne shitje me siperfaqe 2600 m2. Ndodhet buze rruges, afer me disa vila dhe shtepi banimi, ne mes te gjelberimit, qetesise dhe ajrit te paster te kodrave te Farkes, ka nje pjerresi shume te voge drejt veriut dhe ka diell gjate gjithe ditës.

Toke e pershtatshme per ndertim vilash, sherbime te ndryshme qe ka kerkese zona si shkolla, kopshte, qendra sportive, qender per mosha te treta etj.
Me certifikate pronesie.

Kontakt: +355672043899

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te pershtatshme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/toka/ne-shitj…iqeni-i-farkes

  • Address Liqeni i Farkës, Mollasej (Farka e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
  • Real Estate INF 93