Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Shkolla E Kuqe (ID B12124) Tirane

 • 82.000€
,
shitje

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Shkolla E Kuqe (ID B12124) Tirane

,
 • 82.000€

Details

 • Price: 82.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0699523604

Description

Tek Shkolla e kuqe, ne rrugen Qemal Stafa , shitet apartament 2+1, ne pallat ekzistues, kati 2, me hipoteke. Siperfaqe 75 m2, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon. Apartamenti shitet bosh me kundrabufe, punime cilesore, instalime te reja elektrike dhe hidraulike, kondicioner, parket, sistem kapot. Zone shume e mire investimi dhe per banim

Shitet  82 000 euro pak i diskutueshem

Address

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal