Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Kompleksi River Residence

, Ish Fusha e Aviacionit

Details

 • Size: 109 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Kompleksi River Residence eshte i pozicionuar në një nga pikat kryesore të Tiranës, ndërmjet ish fushës së Aviacionit dhe Unazës së Madhe. Buzë bulevardit Migjeni dhe Zhan D’Ark dhe eshtë i arritshëm në këmbë nga zona e 21 Dhjetorit.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 (te parafundit) te godines dhe ka nje siperfaqe totale prej 108.9 m2. Organizohet ne:

sallon
kend gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete

Rezidenca ofron:
Infrastrukture te plote rrugore, me ndricim dhe zona te gjelberuara me mjedise rekreative.
Apartamente që marrin diell nga të paktën 2 anë.
Ndriçim dhe diellëzim optimal për të gjithë hapësirat.
Kuzhinë e zonuar dhe me ajrosje natyrale.
Tualete me dritë natyrale.

Punimet pritet te mbarojne ne fund te vitit 2023.
Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Address Ish Fusha e Aviacionit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj