Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Kompleksi Panorama

 • 185.000€
, Asim Vokshi, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Kompleksi Panorama

, Asim Vokshi, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 185.000€

Details

 • Price: 185.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355 69 952 3604

Description

Tek Kompleksi Panorama Shitet Apartament 2+1 ne pallat te ri , kati 6 banimi , plotesisht i mobiluar, me parket . Siperfaqe te pergjithshme 114m2 , me HIPOTEKE. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon ndenjeje , 2 tualete , 2 ballkone , 1 guzhine . Apartamenti eshte totalisht i ri , super mobilim modern dhe i arreduar me arkitekt. Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.

Shitet 185000 euro

 • Address Asim Vokshi, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal