Apartament 2+1 ne Shitje Te Zogu i Zi Tirane

 • 150.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Sheshi Karl Topia (Rilindja), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Sheshi Karl Topia (Rilindja), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Dritan Hoxha, afer Pallatit te Sportit, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 109.2 m2 me Hipoteke, kati 5 banim ne nje pallat te ri me ashensor, i mobiluar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, koridori, 2 tualete dhe ballkoni.Orientimi Lindje.

Shitet 150 000 Euro

 • Address Sheshi Karl Topia (Rilindja), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME