Apartament 2+1 ne Shitje Te Xhamlliku Tirane

 • 96.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne Shitje Te Xhamlliku Tirane

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 96.000€

Details

 • Price: 96.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Xhanfize Keko, afer Conadit, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 96.05, kati 5 banin ne nje kompleks te ri ne ndertim, me punime cilesore. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon. Orientimi Lindje-Perendim.

Shitet 96 000 Euro

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME