Apartament 2+1 ne shitje te Selvia ne Tirane

 • 77.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Tafaj, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje te Selvia ne Tirane

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga Tafaj, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 77.000€

Details

 • Price: 77.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Selvia, Rruga Tafaj, shitet Apartament i pershtatur ne 2+1, me siperfaqe 72.5 m2. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno+ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri pa ashensor. Apartamenti eshte se fundmi i mobiluar me te gjitha.
Me kontrate porosie

Shitet 77 000 Euro

 • Address Rruga Tafaj, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME