Apartament 2+1 ne shitje te Rruga Sulejman Delvina ne Tirane

 • 107.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje te Rruga Sulejman Delvina ne Tirane

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 107.000€

Details

 • Price: 107.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

OKAZION!!! Rruga Sulejman Delvina, prane shtepise se ofertave, shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 112 m2 ne Hipotek, kati 5 (i fundit), ne pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i gjithe i rikonstruktuar ( me perjashtim te tualeteve) me tavane te varura ( te mbushur me lesh guri), i gjithe i patinuar, instalime elektrike, parket, kondicioner, apartamentit i eshte bere edhe nje dalje per ne tarac ne menyre qe te perdoret dhe si Terrace Garden, shitet i mobiluar si ne foto. Orientimi Jug/Perendim.

Ideale per banim dhe investim( pasi mund te ndahet shume thjesht ne nje 1+1 dhe nje Garsonier) nga te cilat mund te perfitohet minimalisht 600 Euro.

Shitet 107 000 Euro i diskutueshem

 • Address Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME