Apartament 2+1 ne shitje te Rruga Kongresi i Manastirit, Rezidenca Zirkon ne Tirane

 • 96.800€
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje te Rruga Kongresi i Manastirit, Rezidenca Zirkon ne Tirane

4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 96.800€

Details

 • Price: 96.800€
 • Size: 119 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Kongresi i Manastirit, Rezidenca Zirkon, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 119.6, kati 2 me ashensor, ne ndertim. Apartamenti organizohet nga soxhorno, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridori dhe ballkoni. Orientimi J-P.Cilesia e ndertimit ne kete kompleks eshte e teper e larte, fasade e termoizoluar, muret me izolim akustik. Shitet me nje cmim Okazion 820 E/m2.

Shitet 96 800 Euro

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME