Apartament 2+1 ne shitje te Rruga Jordan Misja ne Tirane

 • 92.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje te Rruga Jordan Misja ne Tirane

9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 92.000€

Details

 • Price: 92.000€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Jordan Misja, afer Lavazhit 313, shitet Apartament 2+1+2 , me siperfaqe 106 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 me ashensor dhe organizohet nga soxhorno+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi (njera me garderobe), 2 tualete, korridor shperndares dhe ballkon. Shitet i mobiluar si ne foto me kondicioner ne soxhorno.
Disponon certifikate pronesie.

Shitet 92 000 Euro

 • Address Rruga Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME